Novice

Tri koroške medalje na otroškem turnirju v badmintonu v Ljubljani

V Ljubljani je potekal 2. mladinski Li-Ning turnir katerega se je udeležilo preko 45 otrok, ki so zavihteli loparje v različnih starostnih skupinah.

V ŠC Dolgi most je na turnirju igralo šest igralcev in igralk badmintona s Koroške.V kategoriji deklet U-18 je prvo mesto osvojila Anja Mravlak (BK Karizma), v najštevilčnejši in zelo kvalitetni konkurenci je Nina Razgoršek (BK Karizma) dosegla drugo mesto, peta je bila Alma Sekereš, šesta Bela Oder (obe BK Karizma). Med fanti U-12 je Aljaž Mlekuš (BK Karizma) osvojil 10. mesto. Tretje koroško medaljo je med najmlajšimi kategorije U-10 dosegel Nitai Tarkuš ( ŠD Sele-vrhe), ki je bil odličen drugi.

Tekmovanje se je kljub velikemu številu udeležencev končalo v predvidenem roku, kljub temu da so otroci veliko igrali in zaradi velikih skupin zamenjali kar nekaj nasprotnikov.