Novice

Rokometna tekma kadetov in starejših dečkov A

V nedeljo, 4. decembra 2016 so starejši dečki A, RD Fužinar odigrali tekmo 12. kroga. Gostili so ekipo RK Rače. Tekma je bila najprej izenačena, in sicer 4:4, nato pa so od 9. minute naprej gostje prišli v vodstvo. Prvi polčas se je končal  z 17:9 za gostujočo ekipo.

V drugem polčasu domačim razlike ni uspelo zmanjšati. Končni rezultat tekme je bil 29:20 za goste.  Naslednji krog bi morali RD Fužinar odigrati doma proti HIB Liebenau, ampak bo tekma prestavljena na kasnejši čas.

Kadeti so v nedeljo, 4. decembra 2016 odigrali tekmo v 12. krogu proti RK Pomurje in dočakali svojo prvo zmago. RK Pomurje je začelo bolje, vendar pa so domači hitro izenačili. Prvi polčas se je končal z 13:11 za goste. V drugem polčasu so kadeti RD Fužinar igrali še bolje, saj so najprej izenačili rezultat, nato pa povedli. Končni rezultat tekme je bil 31:27 za RD Fužinar. Naslednji krog se bo odvijal na domačem parketu proti ekipi RK Drava iz Ptuja.