Novice

Rokometna tekma starejših dečkov A in kadetov

Starejši dečki so zadnjo tekmo prvega dela prvenstva odigrali v Celju. Pomerili so se z močno ekipo Celja Pivovarne Laško. Prvi polčas se je končal z rezultatom 18:12 za domačo ekipo. V drugem polčasu sta bili ekipi enakovredni, saj je razlika v zadetkih ostajala ista. Proti koncu tekme so priložnost dobili še najmlajši. Končni rezultat tekme je bil 33:24. Kljub porazu so dečki Rokometnega kluba Fužinar pokazali dobro igro. Ta tekma pa je bila tudi zadnja v prvem delu tekmovanja v letošnji ligi. Prvi na lestvici so Celjani, Fužinarjeva ekipa pa je osvojila osmo mesto.

Ekipa kadetov je zadnjo tekmo letošnjega prvenstva odigrala proti RD Moškanjci Gorišnica. Končni rezultat tekme je bil 33:26 za ekipo RD Moškanjci Gorišnica. Prvi del lige je ekipa kadetov Rokometnega društva Fužinar končala na sedmem mestu. Prvo mesto je osvojila ekipa RK Gorenje Velenje.