Novice

3. Slovenska nogometna liga (NK Fužinar Ravne Systems: NK Dravograd)

V soboto, 12. novembra 2016, se je na Mestnem stadionu na Ravna odvijala 3.Slovenska nogometna liga. NK Fužinar Ravne Systems se je pomeril z ekipo NK Dravograd. Igra je bila težka, saj je bilo igrišče zelo razmočeno. Prve pol ure so imeli rahlo pobudo gostje, nato pa so jo prevzeli nogometaši Fužinarja. V prvem polčasu nobena ekipa ni dosegla zadetka. Drugi polčas pa je prinesel številne priložnosti in zadetke tako iz strani gostov, kot domače ekipe. Tekma se je na koncu končala z izenačenjem, in sicer z 2:2. Jesenski del prvenstva je Fužinarjeva ekipa sklenila s 14 osvojenimi točkami. Na sporedu  je pred zimskim premorom še tekma 14. kroga proti NK Rogaška na domačem terenu, ki pa se bo odvijala v soboto, 19. novembra 2016.